Agfa:

Agfa-Gevaert Grubu, geniş bir yelpazede IT çözümleri, analog ve dijital görüntüleme sistemleri, özel endüstriyel uygulamalar ve özellikle basım sanayii ve sağlık sektöründe ürünler geliştirir, üretir ve dağıtımını yapar.

SCS:

SCS Automaberg firması 20 yılı aşkın bir tecrübeye sahiptir. Defter, takvim, alıştırma kitabı ve çocuk kitapları köşe yuvarlama, sert kapak ve yumuşak kapak makinelerini üretir.

Glunz & Jensen:

Glunz & Jensen firması baskı öncesi endüstrisinde 30 yılı aşkın bir tecrübe ile yenilikçi ve dünyanın en önde gelen tedarikçisi konumundadır. CTP ve CTF cihazlarının olmazsa olmazı banyo makinelerini üretmektedir.

Nela

75. yılını kutlayan Nela firması Alman teknolojisi ile dünyanın en hızlı ve güvenilir kalıp kırma & delme makinelerini üretmektedir. Bir süredir Glunz & Jensen firmasının satmakta olduğu K&F kalıp kırma ve delme makinaları 2013 itibari ile NELA firmasının sorumlulugundadır.

Meccanotecnica:

Meccanotecnica firması 1964 yılından beri bitmek tükenmek bilmeyen çabaları sayesinde ofset baskı endüstrisindeki otomatik kitap dikiş makineleri üretiminde dünyanın önde gelen üreticilerinden olmuştur. Pazar odaklı stratejik kararlar vererek liderlik konumunu korumaktadır.

Digital Information:

Digital Information firması 1990 yıllarında, iki Bilgi Teknolojileri uzmanı tarafından kurulmuştur. Renk yönetimi ve renk değerlerinin baskı makinelerine aktarımı (CIP3) konusunda kendi ülkelerinde ve tüm dünyada tanınır hale gelmiştir.

QI press

QI press ürünleri ile baskılarınız da ki renk ve cut off register sorunlarında kurtula bilirsiniz ayrıca mürekkep yogunlugu ve renk kontrolu saglayan sistemleride mevcuttur.

Serendipity:

Serendipity Yazılım Sanayii 1994 yılında kurulmuş ve baskı öncesi, baskı, tabela, afiş ve haritalama endüstrisi için dijital prova ürünlerinin lider sağlayıcısıdır.

Infotec:

Intec Baskı Çözümleri firması 1989 yılında kendi ülkelerinde baskı öncesi ve grafik endüstrisi için A4 ve A3 ebat Xerographic tonerli yazıcıların üzerine kendi ekledikleri kitapçık, zarf, kartvizit kesim makineleri ile birlikte dağıtımını yapmaktadır. Günümüzde ise 70 ülkede 42 distribütörlüğe ulaşmışlardır.

Layout:

Layout Ltd. firması yıllar boyunca yayıncılık ve gazetecılık sektörlerinde çözüm odaklı bir şirket olarak ünü kavuşmuştur. Layout e-dergi, e-gazete ve editöryel yazılımları ile masaüstü yayıncılık iş akış çözümü sağlayıcısı olarak faaliyetlerini genişletmiştir.

Technova:

Technova fabrikası, ofset baskı kalıpları, kimyasalları, Inkjet/Lazer/Teknik Çizim Filmleri üreticisidir. Firma ürünlerini Agfa teknolojisi ile üretmekte olup, sorunsuz kalite sağlar.