GENİŞ FORMAT INKJET
Gelişen Teknolojinin öncülerinden Agfa, sadece geniş formak inkjet makineleri üretmekle kalmayıp, piyasadaki en iyi mürekkepleri de üretmektedir. Paket satışı yerine, çözüm satmayı tercih eden Agfa, müşterilerinin baskı metaryalleri, hız ve kalite tercihlerini göz önüne alarak 3 farklı serileri tam bir çözüm sunmaktadır: Anapurna, Jeti ve M-Press serileri

Anapurna Serisi:

1,6m - 2,5m genişliğe kadar baskı yapabilen, beyaz ve vernik opsiyonlu modelleri olan Anapurna serisi saatte 50 m2 hıza çıkan baskı modları da vardır. Cam, tahta, pleksiglass vs gibi birçok medyaya baskı yapabilen bu cihaz, küçük ve orta ölçekli dijital baskı merkezleri için idealdir. UV mürekkep kullanmaktadır.

Anapurna M2540 FB


Anapurna M2050


Anapurna M1600


Jeti Serisi:

2,4m - 5,1m genişliğe kadar baskı yapabilen, ve saatte 20 - 230 m2 hıza çıkan baskı modları da vardır. Çok az harcıyan baskı kafaları ve materyallerin üzerine çok iyi yapışan mürekkepleri ile çok kaliteli çözümler sunar. Çeşitli dokumalara, vinil, kanvas, plastik film, kağıt, metal, polyester ve pleksiglass vs gibi birçok medyaya baskı yapabilen bu cihaz, büyük ve orta ölçekli dijital baskı merkezleri için idealdir. UV ve eco-solvent mürekkep kullanan modelleri vardır.

Jeti 3020 Titan